Sportblog

woensdag 27 september               veldloop voor alle klassen

woensdag 18oktober                     voetbaltornooi voor 5de en 6de leerjaar

woensdag 15 november                netbaltornooi voor 5de en 6de leerjaar

zondag 17 december                     Kerstcorrida voor lager en kleuters

woensdag 17 januari                      tussen 4 vuren voor 3de en 4de leerjaar

woensdag 28 februari                     minivoetbal voor 3de en 4de leerjaar

woensdag 21 maart                        badminton voor 3de en 4de leerjaar

woensdag 25 april                           estafetteloop voor alle klassen

woensdag 2 mei                              gevechtssportnamiddag voor 4de, 5de en 6de leerjaar

woensdag 6 juni                              vaardigheidscircuit voor 1ste en 2de leerjaar

Inschrijvingsbriefjes voor bovenstaande activiteiten worden steeds meegegeven in de klas.

Hopelijk hebben we weer een massale opkomst!

Op woensdag namen 2 ploegen uit onze school deel aan het minivoetbaltornooi voor 5 en 6.

Daarin behaalde de ploeg van Luka, Mathis, Sara, Floris en Yari een mooie derde plaats in hun poule.

De ploeg van Korneel, Matisse, Myrddin, Rube en Kasper behaalde zelfs de 2de plaats in hun poule.

Alvast een dikke proficiat aan deze sportieve voetballers!

resultaten bekijk je hier

voetbal 5 6

1ste leerjaar jongens (30 deelnemers)

1 LOIC VANOVERBEKE

2 SIES BULCKAEN

3 LEON CALLEEUW

10 DAMIEN VANDENBROUCKE

11 CAS MORE

17 YENTHE VERHAEGEN

19 JENNE MATTON

20 ILYA VERVAEKE

 

2de leerjaar jongens (30 deelnemers)

2 GUSTAAF SAMAIN

3 LEON MORE

5 DAAN VUYLSTEKE

7 ROBBE SUFFYS

8 ROAN LOOSVELDT

12 STAN WINDELS

15 MILO BYTTEBIER

23 LAURENS VANWYNSBERGHE

27 HENRI WINDELS-ALGOET

29 YARNE DEPRAETER 

 

2de leerjaar meisjes (14 deelnemers)

1 JANNE DIERICKX

3 NINA MULIER

5 MEGAN TYTGAT

8 AXANA VERVAEKE

12 ANTOINETTE WINDELS - ALGOET 

 

3de leerjaar jongens (28 deelnemers)

8 JARNE VANWIJNSBERGHE

9 MATTEO MAES

13 TIBE VANDESOMPELE

15 RUAN TREMERIE

19 PIETER-JAN VERHAEGEN

 

3de leerjaar meisjes (10 deelnemers)

3 ELENA VANDENBROUCKE

6 MERLE OVAERE

9 MAYA LAEVENS

 

4de leerjaar jongens (23 deelnemers)

3 KASPER VERMOTE

7 GUILLAUME LAGAE

10 MILO BOGAERT

13 THOMAS ADINS

 

4de leerjaar meisjes (16 deelnemers)

7 SIEN BEERNAERT

15 RANIA ALKWJOH

16 JULISTAN ALKWJOH

 

5de leerjaar jongens (28 deelnemers)

1 MARTIJN MOERMAN

12 VICK OTTEVAERE

18 JODY DEVOLDER

19 RIESSE LEUTENEZ

21 MYRDDIN LYBEER

Maar liefst 55 deelnemers vandaag tijdens onze jaarlijkse afspraak op de Deerlijkse veldloopnamiddag.

Dat is bijna de helft van alle lagere schoolkinderen.

Dat alleen al verdient een dikke PROFICIAT!!!

Daarnaast werden ook dit jaar weer en heleboel medailles meegenomen naar Sint-Lodewijk.

SUPERTROTS op iedereen die op deze vrije namiddag zijn sportiefste kant liet zien.

veldloop