Werkplekleren 2018-2019

Onze school werkt samen met VIVES Kortrijk en biedt stageplaatsen aan voor studenten werkplekleren.

De stagiaires zijn normaal gezien altijd op dinsdag en donderdag aanwezig in onze school. We vinden het als school belangrijk om deze mensen een kans te bieden om zich te ontwikkelen tot leerkracht. Anderzijds willen we door onze samenwerking met de hogeschool het nieuwe concept 'Zin in leren! Zin in leven!' en de andere nieuwe onderwijsinzichten op de voet kunnen volgen en samenwerken om nieuwe methodieken binnen te brengen in onze school.

Meer informatie over werkplekleren in het kleuteronderwijs en lager onderwijs.

VBS%20Sint-Lodewijk%20Werkplekstudenten%202018-2019.jpg

Van links naar rechts: juf Coralie (2/3 BALO) - juf Chiara (1 BAKO) - juf Febe (1 BALO)

BAKO = kleuteronderwijs

BALO = lager onderwijs

Blog