Bezoek van Sinterklaas en Zwarte Piet

Sinterklaas en Zwarte Piet zouden vandaag naar onze school komen. 
We stonden met alle kleuterklassen op de speelplaats te wachten.. 
We bleven maar wachten want Sint en zijn Piet kwamen maar niet..
Daarom besloten we om eens te roepen naar Sinterklaas en Zwarte Piet. Geen antwoord. En ook geen Sint en Piet. 
Dan maar liedjes zingen, misschien zouden ze dan wel komen? Maar ook dat hielp niet. 
We bleven niet bij de pakken zitten en besloten om zelf op zoek te gaan naar Sinterklaas en Zwarte Piet. We gingen met z'n allen richting het plein. Eerst keken we nog eens in de toiletten, in de eetzaal, maar geen Sint en Piet te zien. 
Ook op het graspleintje, niemand te zien. We liepen verder.. Uiteindelijk kwamen we bij de kerk. Daar bleven we even wachten en hoorden we de bel van Zwarte Piet. En ja.. daar kwamen ze aan... met de tractor. Sint en Piet waren de weg kwijtgeraakt. De lieve boer had Sinterklaas en Zwarte Piet geholpen en hen naar onze school gebracht. 
Eindelijk waren de SInt en Piet bij ons. We gingen met z'n allen terug naar onze school. Daar mocht elke klas even een bezoekje brengen bij de Sint en zijn Piet. We mochten zelfs allemaal op zijn schoot zitten, ja ja, allemaal! Ook de juf mocht op de schoot van de Sint. 

Sint